fz2SPlmkotk

Привіт усім!

Мрієте знайти «себе» у юридичній компанії, але не знаєте як це реалізувати?
Харківський осередок ЛС АПУ спільно із ГО «Платформа єдності» пропонує вам унікальний захід!!!

Запрошуємо Вас на інформативний майстер-клас під назвою «Від paralegal до Партнера юридичної фірми» від Євгенія Бессарабова,

консультанта з питань управління для Юридичних Фірм, керуючого партнера спеціалізованої консалтингової компанії управлінських, технологічних та кадрових рішень PSA Consulting&ManagementSystems, а також засновника та ідейного натхненника проекту LawyersNextGeneration.

Наш спікер починаючи з 2006 року співпрацює з Юридичними фірмами з питань побудови та удосконалення систем управління. Свій перший професійний досвід в менеджменті Юридичної Фірми, Євген Бессарабов отримав у 2006-2008 роках, працюючи на посаді фінансового директора в провідній юридичній фірмі «Магістр & Партнери» (Magisters).

За роки практичної роботи з Партнерами, менеджерами і юристами Юридичних Фірм, разом з командою професіоналів, Євген створив унікальний продукт – комплексну, модульну систему автоматизованого управління бізнес-процесами для Юридичних Фірм — AELITA PSA LawFirmBusinessSuite, яка є унікальною професійною платформою для індивідуальних рішень PSA –класу.

 

Вже цієї п’ятниці Ви зможете дізнатися всі тонкощі роботи юриста у юридичній фірмі, та отримати безліч практичних порад. Вам розкажуть що треба знати майбутньому юристу про професію LegalConsultant і як успішно подолати шлях до Партнера Юридичної Фірми.

 

Отже,

Що – майстер – клас «Від paralegal до Партнера юридичної фірми» від Євгенія Бессарабова;

Де —  проспект Науки ,9А , коворкінг first capital 5 поверх;

Коли – 24 лютого о 16.00;

 

Реєстрація за посиланням –  goo.gl/a8kiKd

 

Обирайте майбутнє вже сьогодні!

Чекаємо на вас!!!

Recent Posts
Напишите нам

Для нас очень важно Ваше мнение. Всегда рады сотрудничеству и новым предложениям.

Не читается? Изменить текст. captcha txt